ASMA GERME YARASA TENTE

Asma Germe Yarasa Tente Nedir?

Yarasa branda, taşıyıcı sistemi sadece çekme kuvveti alan Branda ve kabloların tamamen ya da kısmen kullanılması ile oluşturulan gölge sistemleridir. Asma germe branda sistemi, mimari çalışma olup kullanılan branda Avrupa kumaşlıdır. Demir konstriksiyon montaj yerne göre özel ölçüde veya şekilde yapılıp, üzerine branda giydirmesi yapılmaktadır. Asma germe branda Minimum seviyede demir aksamlar kullanılarak üretilen bu sistemler; üçgen, kare ve asimetrik şekilleriyle mekanınıza mimari bir değer kazandırır. Asma Germe Sistemi; köşe kısımlara direkler montelenerek veya mevcut kiriş ve betona plakalar koyularak membran çelik halatlarla bu noktalara gerdirilir.

Asma Germe Tente Özellikleri Nelerdir?

Sistemde kullanılan membran örtüler endüstriyel amaçlı üretilen yağmur ve güneşin sebep olduğu korozyona dayanıklı, su geçirmez özel bir tür kumaştır. Dayanıklılığın ve su geçirmezliğin sağlanması için kumaşta PVC, silikon, cam lifi vb. endüstiyel malzemeler kullanılmaktadır. Diğer tente sistemlerinden farklı olarak hafif kumaşı ve az metal aksan kullanımı, yapıya aktarılacak gereksiz yükün az olmasını sağlar. Çeşitli formlarda tasarımlar oluşturulabilme imkanı sağlayarak görsel zenginlik sunar. Kumaşın kare, yuvarlak veya muhtelif geometrik şekillerde olması hoş bir görüntü sağlamaktadır. Tenteler arasında ihtiyaca veya tasarıma göre açıklıklar bırakılarak zeminin güneş alması ve daha hoş bir görüntü sağlanabilir. Asma Germe Tente piyasada Yarasa Tente olarak da bilinmektedir. Bu sistemin en bariz özelliği yuvarlak, kare, üçgen veya farklı özgün şekillerde tente üretimine imkan tanımasıdır.

Asma Germe Tente Sistemleri Nelerde Kullanılır?

Kullanım alanı oldukça geniş olmakla birlikte başlıca AVM, stadyum, havalimanı, pazaryerleri, yüzme havuzları, otopark gibi alanlarda tercih edilmektedir.

Asma Germe Tente Fiyatları

Bu tip ürünler müşteri ihtiyacına göre ölçü alınarak ve malzeme kalitesi birlikte belirlenerek oluşturulduğu için net bir Asma Germe Tente fiyat listesi bulunmamaktadır. Kullanılacak membran kumaşın kalitesi, metrajı, adeti önemlidir. Öncü Teknik  Tente olarak müşterilerimize rekabetçi fiyatlar ve farklı opsiyonlar sunmaktayız. Asma Germe Tente ile ilgili tüm sorularınız için lütfen iletişime geçiniz:
0536 716 69 46
0 212 668 11 01
0544 825 29 98

Asma Germe Yarasa Tente & Branda Çalışmalarımızdan Bazıları