FRANSIZ MODEL KLASİK TENTE

Fransız Model Klasik Tente Nedir?

Fransız Model Klasik tente, ürünlerimiz arasında en uygun fiyatlı ve en çok tercih edilen modeller arasında  yer almaktadır. Şık görüntüsü ve kullanım kolaylığı ile birlikte, paslanmaz veya alüminyum aksamlara  sahiptir. Standart klasik tente  modellerinde  motor bulunmamakla birlikte, isteğe bağlı olarak motor aksamı da  takılmaktadır. Üründe  kullanmış olduğumuz akrelik kumaşlar garantili olmakla birlikte, yurt dışından  ithal edilmektedir.

İsteğinize bağlı olarak, motor, rüzgar sensörü, eğim ayar mekanizması eklene bilmektedir. Rüzgar sensörü, tentenizin rüzgardan korunma kontrolünü otomatik olarak gerçekleştirmektedir. Spot ışık, tentenizin mekanınızla hoş bir uyum sağlamasına yardımcı olacaktır. Eğim ayar mekanizması, gölgelenmesini, istediğiniz alana doğuru eğim vermenizi sağlar.

Fransız Model Klasik Tente 

Fransız model tenteler Avrupa’da Fransa’da sıkca kullanıldığı için fransız model tente denir.

Fransız model tenteler bir çok modeli vardır. Mauel,sabit, açılır kapanır sistemlerede dönüşe bilir.uzaktan kumandalı veya sabit butonlu akıllı motorlar eklene bilinir.ayrıca diyer motorlu tentelerde olduğu gibi güneş rüzğar sensörleride takıla bilinir.fransız model tente profil, boru,krom,pirinç malzemedende yapılır. Fransız model tenteler genellikle otel giriş kısımlarında pencerelrde tarihi yapılarda fransız sokaklarını andıran şık, estetik görsellik katar.

Fransız Model Klasik Tente  Nelerde Kullanılır?

Fransız tente sistemlerinin tasarımı ve imalatı müşteri tarafından belirlenecek açılış eğimi ve saçak yüksekliğine göre yapılmaktadır.

Cafe, Restaurant, Ev ve Oteller için daha çok dekoratif amaçlı geliştirilen “Klasik Tente” sistemi aynı zamanda güneş ışınları ve yağmurdan da sizleri uygulandığı alanı koruyacaktır.

Her parçası titiz ve özenli mimari çalışmalar sonucunda dizayn edilerek adeta büyüleyici bir tasarım kazandırılmıştır.

Hafif yapısı sayesinde montaj kolaylığı sağlayarak tente sistemlerinin montaj imkanını olmadığı mekanlarda alternatif çözümler sunmaktadır.

Fransız Model Klasik Tente 

Fransız model tenteler Avrupa’da Fransa’da sıkca kullanıldığı için fransız model tente denir.

Fransız model tenteler bir çok modeli vardır. Mauel,sabit, açılır kapanır sistemlerede dönüşe bilir.uzaktan kumandalı veya sabit butonlu akıllı motorlar eklene bilinir.ayrıca diyer motorlu tentelerde olduğu gibi güneş rüzğar sensörleride takıla bilinir.fransız model tente profil, boru,krom,pirinç manzemedende yapılır. Fransız model tenteler genellikle otel giriş kısımlarında pencerelrde tarihi yapılarda fransız sokaklarını andıran şık, estetik görsellik katar.

0536 716 69 46
0 212 668 11 01
0544 825 29 98

Fransız Model Klasik Tente Çalışmalarımızdan Bazıları