Hakkımızda

Öncü Teknik Tente Sistemleri.

Öncü Teknik Tente 1977 ‘den bu yana ”Tente ve Branda Sistemleri” alanında profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.Öncü Teknik Tente, uzun yıllardır edindiği bilgi ve beceriyi, tüm çalışanlarına aktaran ve yüksek standartlarda bir çalışma ortamı yaratarak, sahip olduğu zengin potansiyel sayesinde, müşterilerine en mantıklı çözümü sunmak amacıyla etkili bir şekilde kullanmaktadır…Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özelliğimiz, kurumsal bakış açımız, tecrübeli yönetim yapımız, detaycı Ar-Ge departmanımız, geniş ürün yelpazemiz, kusursuz üretim ve özenli uygulama anlayışımız, uygulama sonrası teknik servis desteği ve her biri kendi alanında uzman, profesyonel ve kreatif personel kadromuzdur.

Öncü Tente 44 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren tente pergola konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tente pergola sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.  Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Öncü Tente, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 

Öncü Teknik Tenta

44 Yılı Aşkın Tecrübemiz Var.

Dünya çapında benzersiz müşteri projeleri için tedarik zincirinin çeşitli aşamalarında arabirim sayısını en aza indirgeyen ideal bir çözüm ortağıdır.

Bir sorunuz mu var ?​

+90 536 716 69 46
+90 544 825 29 98

İletişime Geçmek İçin

info@oncutente.com

Mesai Saatleri

08.00 - 19.00