KASETLİ TENTE

Kasetli Tente

En büyük avantaj kumaşın katlanarak bir kaset ön profil içinde saklanmalıdır. Kasetli tente  adını bu mekanizmadan alır. Bu sistem tente kumaşının uzun ömürlü olmasını sağlar. Ayrıca kendi kendilerini temizleyebiliyor olması zaman kazandırır. Görünüm olarak oldukça düzenli ve topludur.

Gölgelendirme sistemleri arasında yer alan kasetli tente kumaşı ithal ve akriliktir .Kasetli tente fiyatları bakım ve uzun ömür karşılaştırılması yapılınca oldukça mafsallı tente yada körüklü tente sistemlerine nazaran ekonomiktir.Dış mekanlarda ister otomatik ister mekaniksizin isteğinize göre ayarlanabilir.

Teknik olarak da oldukça iyi bir sisteme sahiptir. Kaset sistemi sayesinde mekanizmalar ve kumaşlar her türlü dış etkenlerden korunuyor. Yüksek dayanıklı ithal veya yerli akrilik kumaşlar kullanılır. Kumaşlar üzerinde biriken toz ve pislikleri engelleyen süpürge sistemi de mevcuttur. Ürünün sessiz çalışması için ses yalıtım sistemi de yapılıyor. Yine uzaktan kumanda sistemi ile kullanımı kolaylaştırılıyor. Ürünün yapımında alüminyum enjeksiyon profiller kullanılır.

Kasetli Tente Nedir?

Kasetli tente estetiğe önem verenlerin tercihiyle kullanımı her geçen gün daha fazlalaşan popüler bir tente modelidir. Diğer tente modellerinden farklı özelliklere sahip olan ürünümüz, tentenin kapanması durumunda kasetli yapısı sayesinde kumaşın korunmaya alındığı özel bir modeldir. Bu sayede tente kumaşı açıkta kalmayarak dış etkenlere karşı korunaklı hale gelir. Böylece daha uzun süre kullanım avantajı sağlar. Hemen tüm mekânlarda kullanıma uygun olan kasetli tente, kafe, restoran türü işletmelerde sıkça karşılaşılan bir modeldir. Müşteri beklentilerine uygun olarak farklı renk ve desenlerde üretilen kasetli tenteler, güneşin yakıcı etkilerinden koruma sağladığı gibi, rüzgârlı ve yağmurlu havalarda da mekânların koruyucusu olmaktadır.

Kasetli tente üstün koruyucu özellikleri sayesinde solma, yıpranma gibi etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Otomasyon sistemine uygun olarak üretilen kasetli tenteler, bu özelliği sayesinde her zaman canlı renkleri ve ilk günkü canlılığını koruyabilmektedir. Bakım maliyetlerini önemli ölçüde düşürerek kullanıcısına ekonomik kazanç sağlayan model, tente sistemleri arasında en fazla tercih edilen ürünler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Kasetli Tente Fiyatları

Kasetli tente oldukça özel bir ürün çeşididir. Çağdaş ve modern mekânlar oluşturmak isteyen bireysel ve kurumsal işletmeler tarafından tercih edilen ürün, uygun fiyatlarıyla da dikkat çekicidir. Kasetli tenteler kullanılacağı alanın ebatlarına göre fiyat farklılığı göstermektedir. Kullanılacak olan kumaşın kalitesi de tente fiyatlarına etki etmekle birlikte, elde edilen şık ve modern görünüm tüm bunların ötesindedir. Tente siparişi öncesinde kurulacak alanın kısa bir keşifle belirlenmesi, kurulacağı alanın özelliklerine uygun eğimlerin önceden tespit edilmesi önemlidir. Böylece müşteriye özel bir tente üretilmesi ve mekânın şık görünmesi sağlanmaktadır.
Kasetli tente ticari faaliyet gösteren işletmelerin yanı sıra, havuz başlarında veya yaz bahçelerinde de mükemmel uyumuyla tercih edilebile bir tente modelidir. Güneşin yakıcı sıcaklığı ve sağlığa zararlı ultraviyole ışınlarından koruma sağlayan kasetli tenteler, yaz aylarının sağlıklı bir şekilde geçirilmesine de katkı sağlamaktadır. Yaz sıcaklarının yanı sıra yağmurlu havalarda da kurtarıcı rol üstlenen kasetli tente modelleri, oldukça pratik kullanımıyla her türlü hava şartlarında kıs sürede açılıp kapanabilmektedir.

0536 716 69 46
0 212 668 11 01
0544 825 29 98

Kasetli Tente Çalışmalarımızdan Bazıları