KIŞ BAHÇESİ

Kış bahçesi özellikle villa tarzı evlerde, müstakil konutlarda ya da kışın da kullanılan yazlıklarda sıklıkla tercih edilen bir balkon türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Farklı olarak veranda olarak da adlandırılan kış bahçeleri, evinize farklı bir konfor alanı ve bambaşka bir lüks katar. Çoğunlukla geniş bir balkon olarak kullanılan kış bahçesi cam balkon sistemleri ile kaplanarak kullanışlı ve pratik bir hale getirilir ve dört mevsim boyunca işlevini sürdürür. Kış bahçesi modelleri çeşit çeşit farklı tasarımlarda karşımıza çıkmakta ve kış bahçesi fiyatları da bu tasarım ve modellere göre değişiklik göstermektedir.

Mekana Özel Kış Bahçesi İmalatı

Kış bahçesi sistemleri doğal olarak kış bahçesinin yapılacağı alana göre farklı ölçü, metre kare ve tasarımlarda özel olarak imal edilmekte ve tüketicilere sunulmaktadır. Kış bahçesi imalatı her şeyden önce kış bahçesinin yapılacağı balkona göre değişiklik gösterir. Mekana özel kış bahçesi imalatında öncelikle kış bahçesi balkon eskizinin yapılacağı ölçüler alınır ve bu ölçülere göre camlar üretilmeye başlanır. kapama yapacağınız alan yeteri kadar geniş değilse katlanır cam balkon ya da sürgülü cam balkon sistemlerine danışmanız mümkün. Başka bir deyişle kış bahçesi cam balkon döşemeden önce bir uzmana danışmanızda fayda var.

Villa kış bahçesi, villa tipi müstakil evlerde oturan ev sakinleri için ideal bir seçimdir. Kış bahçesi Her şeyden önce villa tipi kış bahçesi villaya adeta ekstra bir oda sağlamış olur. Kış bahçesi Genellikle tamamı cam ile kaplanan bu tip kış bahçeleri özellikle asıl bahçenin stratejik bir konumuna yerleştirilerek doğa ve yeşillik ile iç içe olmanızı sağlar. Villa Kış bahçeniz sayesinde doğal yaşam ve bahçeniz, elinizi uzattığınız anda dokunabileceğiniz kadar yakın, bir yandan da hiçbir hava koşulundan ya da dış etmenden etkilenmeyeceğiniz kadar uzak olacak. Villa tipi Kış bahçesi sayesinde tek avantajınız elbette ki doğa ile yakın temas kurmak değil.Kış bahçesi  Yeterince geniş bir alan oluşturduğunuz takdirde bu alana yemek masası ve yemek sandalyeleri yerleştirebilir, rahat ve davetkar koltuklar koyabilir ve evinizin içindeki bu bahçeyi dilediğiniz tarzda döşeyebilirsiniz. Aileniz ve sevdikleriniz ile yapacağınız sohbetler ve yiyeceğiniz keyifli yemekler için villa tipi kış bahçesi adeta birebir bir ortam oluşturuyor.

Bu tip Kış bahçerinde aynı zamanda ev bitkileri yetiştirmeniz de mümkün. Tamamı cam olan Kış bahçeside doğrudan güneş ışığı istemeyen ve ev koşullarında yetişebilen çiçekler dikerek adeta kendinize özel, gerçek bir “Kış bahçesi” oluşturabilirsiniz. Hem tasarım, hem verimlilik açısından estetik bir görüntü oluşturacak olan bu bitkiler Kış bahçesi sayesinde büyüyecek ve sizleri mutlu edecektir.

Sıklıkla tercih edilen bir diğer Kış bahçesi modeli ise loca kış bahçesi olarak karşımıza çıkar. Loca tipi kış bahçeleri bireysel ev sahiplerinden çok daha fazla restoran, cafe ve bar tarzı işletme sahipleri tarafından tercih edilmekte. Loca tipi Kış bahçelerinin villa tipi kış bahçelerinden en büyük farkı tavanlarının da tamamen cam olmasından ibarettir. Duvarları ve tavanı da cam olan bu localar özellikle hoş manzaralı restoran ve cafelerde kullanışlılık arz etmektedir.Kış bahçe  Müşteriler bu localara çıktıkları zaman hem mekanın manzarasına doymakta, hem de içeri giren gün ışığından doyasıya faydalanmaktadır. Loca kış bahçesi çeşitleri mekan sahiplerine bolca müşteri kazandırmakla ünlenmiş tasarımlardır. Tabii bu localar bireysel villa ya da yazlık sahiplerinin de tercihi olabilmektedir.

0536 716 69 46
0 212 668 11 01
0544 825 29 98

Kış bahçe & Branda Çalışmalarımızdan Bazıları