KÖRÜKLÜ TENTE

Körüklü Tente

Körüklü tente, market, manav, bakkal otel, kafe, restoran ve benzeri mekanlarda güneş ışığını ve yağmuru kesmek için kullanılan bir üründür.Körüklü tente çalışma ve uygulama prensipleri nedeni ile en fazla 6 metre genişlik ve 120 santim öne doğru eğilim özelliği ile çalışmaktadır.

Körüklü tente modeli oldukça şıktır. Farklı desen ve renk seçeneklerinin yanı sıra özel baskı da uygulanabilme imkanı mevcuttur. Balkon, teras, bahçe, bina girişi gibi açık alanlarda güneşin zararlı ışınlarından ve yağıştan korunmak için tente uygulamalarından faydalanılır. İstenen alanları yukarıdan gelen güneş ışığı ve yağmurdan korurken körük yardımıyla yan tarafları da kapatır. Bu da daha geniş açılı bir koruma sağlar. İşlevsel tente modelidir ve el ile yönetilir. O an, hava koşullarına göre 30 derece ile 90 derece arasında eğime doğrultusunda en uygun ayarı yapabilir, dilerseniz de saniyeler içerisinde açıp, kapatabilirsiniz. Körüklü tentelerin açılıp kapanabilme özelliğine sahip olması da önemli bir kullanım kolaylığı sunar.

Körüklü Tentelerin Özellikleri

Körüklü tenteler diğer tente modellerine göre birçok artı özelliğe sahiptir. Sabit tentelerle kıyaslandığında hareketlilik sayesinde açılıp kapanması mümkündür. Bu da ihtiyaç olmadığı zamanlarda kapatılarak kirden ve tozdan korunmasına imkan verir. Böylece körüklü tenteler daha uzun ömürlü olur.

Körüklü tenteler, kafe ve restoran ve diğer işletmelerin açık alanlarında kullanılabilir. Dükkan ve diğer bina girişlerinin üstünde kullanıldığı takdirde şık ve fonksiyonel özellikler sağlar. Balkon ve tras gibi alanlar için de ideal modellerdir.

Körüklü tente, genelde dış mekanlarda tente ve branda gereksinimi duyulan alanlarda kullanılan ve körük fonksiyonu sayesinde açılır/kapanır uygulama özelliği sayesinde istendiğinde açılıp kapanması nedeni ile tercih edilen bir uygulamadır.  Körüklü tente ev, cafe, otel ve restaurant gibi mekanların pencere ve kapı yada bahçeye yada balkonları ile evler ve villalarda  kullanılabilir.

1977 yılından bu yana körüklü tente sektörlerinde profesyonel hizmet veren firmamız, bu güne kadar yüzlerce körüklü tente montaj kurulum hizmeti vermiştir.Körüklü tente dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan firmamız, yüksek kalite ve uygun fiyat anlayışını birleştirerek müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak hizmet vermektedir.Zamanında iş teslimi ve kaliteli işçilik her zaman dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir.

Gerek ev, bahçe gibi kişisel kullanımlarınız gerekse cafe, otel, yada benzeri kurumsal körüklü tente ihtiyaçlarınız

için olsun her türlü körüklü tente ve benzeri ihtiyaçlarınızda firmamız istek ve ihtiyaçlarınızı tam olarak anlar ve size uygun körüklü tente ürünlerini vaktinde ve en uygun fiyatlarla sunar.

0536 716 69 46
0 212 668 11 01
0544 825 29 98

Körüklü Tente Çalışmalarımızdan Bazıları