MAFSALLI TENTE

Mafsallı Tente

Mafsal diğer anlamı eklem olarak karşımıza çıkar. Birbirine geçebilen parçaların farklı şekilde açılmasını ve dönmesini sağlayan sistemler mafsallı tente olarak adlandırılır. Farklı tasarım ve renklerde üretilebilen bu tenteler, ayrıca birtakım özelliklere sahip olarak üretilir.

Mafsallı tente modelleri güneş ve rüzgar sensörlü üretilebilmelerinin yanında motorlu şekilde de üretilebilir. Üretim aşaması tamamen müşterinin istediğine bağlı olarak gerçekleştirilir. Ayrıca mafsallı tentelerin fonksiyonel olması açıp kapama sırasında kaybedilen zamanın önüne geçer. Ayrıca motorlu sistemler uzak kumandaya sahiptir ve kumanda ile kolayca açıp kapamak mümkündür.

Mafsallı tentelerin kendi işletmeniz, bahçeniz ya da balkonunuzun büyüklüğüne göre üretilmesini sağlayabilirsiniz. Bu konuda İstanbul bünyesinde yer alan pek çok firma mafsallı tente üretimi konusunda yardımcı olacaktır. Hatta Türkiyenin bütün yerlerinde tente üretimi yapıldığını söylemek mümkündür. Bunların yanı sıra diğer ilçelerde de farklı şekilde üretim yapan firmalar bulabilirsiniz.

Mafsallı Tente Özellikleri Nelerdir?

Mafsallı tenteler ile karşımıza çıkan en önemli özelliklerden biri tabii ki güneşe ve yağmura karşı koruyucu görev üstlenmesidir. Bahçelerin ve balkonların en çok kullanılan ürünleri olmasının yanında kafe ve restoran gibi işletmelerin bahçe masalarında en çok tercih ettiği şemsiye modelleri olarak karşımıza çıkar. Çünkü işlevsel oldukları kadar şık tasarımlarıyla da dikkat çekerler. Genel olarak mafsallı tente özellikleri şu şekildedir;

  • Motorlu
  • Güneş ve rüzgar sensörlü
  • Özel su geçirmez akrilik kumaşlı
  • Uzaktan kumandalı
  • Farklı ölçü
  • Farklı renk ve tasarım
  • Alüminyum enjeksiyon döküm parçalar
  • Alüminyum profiller
  • Paslanmaz bağlantı ve cıvatalar
  • İsteğe bağlı eğim  

Yukarıda yer alan tüm özelliklerde mafsallı tente üretimi yapılabilmektedir.

Mafsallı Tente imalatı yapan firmamız bu tente türü ile bir çok dükkan, lokanta, cafe, balkon, bahçe gibi alanlar da müşterilerine hizmet sağlamıştır.

Mafsallı tente ne demek?

Bu tenteleri kelime anlamı dirsek olduğu için dirseğin çalışması gibi düşünebilirsiniz. Yani bu tenteler bir dirsek gibi iç içe kıvrılarak kapanmakta – açılmaktadır. Bu özellik de tentenizin kapandığında neredeyse hiç yer kaplamamasını sağlar. Yani bu tenteler sizi yerden de tasarruf ettirecektir. Ayrıca kapanınca ince bir görüntü verdiği için dükkanınızın görüntüsünü de kötüleştirmez.

0536 716 69 46
0 212 668 11 01
0544 825 29 98

Mafsallı Tente Çalışmalarımızdan Bazıları