ŞEFFAF BRANDA

Şeffaf branda nedir: Yüzeyi sayesinde her mevsim kullanılabilen saydam kapama özelliği olan çadır sistemidir. Şeffaf branda Hızlı kurulum ve taşıma özelliği vardır.

Şeffaf branda kullanıldığı alanlarda, ısı ve nem yalıtımı sağlar, kullanılan alanları dış etkenlerden korur. Şeffaf branda Bu nedenle maliyet azaltıcı etkisi de vardır. Şeffaf branda Ortamı toz, yağmur ve sudan koruduğu gibi saydam olması nedeni ile içeriyi ve dışarıyı gösteren bir duvar özelliğindedir.

 

Şeffaf branda Dış yüzeyi ve iç yüzeyi mika, naylon, kalın branda kumaşındandır. Şeffaf branda Şeffaf mika, genel olarak ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarda kullanılabildiği gibi kış bahçesinde kullanılan bu malzeme, % 100 PVC den oluşmaktadır. Şeffaf branda Cam gibi saydam olup içeriyi ve dışarıyı gösterme özelliği vardır.

Kış bahçeleri, kafe, otel, restoran gibi yerlerde maliyeti yüksek olan cam balkon yerine tercih edilebilen bir branda türü olan şeffaf branda, mekanları birbirinden ayıran duvar işlevi görür.

Şeffaf branda Yazın kafe ve restoran gibi işletmelerde iç mekan ve dış mekan birlikte kullanılırken, havaların soğuk ve yağışlı olduğu mevsimlerde oturma alanları kısıtlanabilmektedir. Şeffaf branda ile dış mekanlar kapatılarak bu alanın da kullanımının sağlanması mümkün olmaktadır.

Şeffaf branda Kenarlarındaki fermuarları sayesinde kapalı olarak kullanılabildiği gibi fermuarları açıp toplanarak açık alana dönüşüm sağlanarak da kullanılabilmektedir.

Şeffaf branda Etrafında kullanılan çerçeve şeklindeki brandanın renk seçenekleri vardır. Şeffaf branda İstenilen renk seçeneği kullanıldığında ortama estetik ve şık bir görünüm katmaktadır.

Şeffaf branda ısı yalıtımı ve konfor sağlayan branda türüdür. Şeffaf branda Mekana göre yapıldığından uyum sağlar, mekanın estetik görünmesini sağlar.

Şeffaf branda Kış bahçesi brandası dayanıklı olup, zorlu hava koşullarından etkilenmenize izin vermeyecek bu sistem, dört mevsim rahatlıkla kullanılabilir özelliktedir.

Şeffaf brandanın yazın güneşin etkisi ile sıcaktan genleşmesi ve kışın da soğuk havadan dolayı çekmeler yaşanabileceğinden 0,60 mm  veya 0,80 mm kullanılması tavsiye edilmektedir

Şeffaf branda Kış bahçesi brandası kafe, restoran, otel gibi mekanlarda kullanılabildiği gibi bahçeli evlerde ve villalarda da kullanılabilir.

Şeffaf branda genelde sektör alanlarında kullanılsa da yazlık mekânlarda da tercih edilmektedir.Şeffaf branda  İster evlerinizde ister kafe ya da restoranlarınızda kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. Şeffaf branda genellikle koruma amaçlı kullanılmaktadır. Şeffaf branda Cam görünümlü olması mekânın kapanmasını engellemektedir. Hem şık bir görünüm hem de kaliteli bir hizmet için tercih edilmektedir.

0536 716 69 46
0 212 668 11 01
0544 825 29 98

Şeffaf branda Çalışmalarımızdan Bazıları