ŞEMSİYE

Şemsiye  Nedir?

Şemsiyeler özellikle yaz aylarında ve yağmurlu havalarda çok ihtiyaç duyulan korunma mekanizmalarıdır. Şu geçirmez şemsiye üretimini uzun yıllardır kusursuz bir şekilde gerçekleştiren firmamız Favori Branda, sizlere çok amaçlı ve kullanışlı tasarımlarla hizmet vermektedir. Üretimde küçük bir ayrıntıya dahi gereken özeni gösteren firmamızın ürünlerini yılları aşkın tecrübe ile işleyerek kullanıcılarımızın takdir ve beğenisine sunmaktayız. Şemsiye çeşitlerimizde ürün yelpazemiz oldukça geniştir.  Talebinize en uygun ürünleri bulacağınız sayfamızda ürünlerimizin detaylı fotoğrafları da yer almaktadır.

Su geçirmez şemsiye nedir? Su geçirmez şemsiyeler bireysel veya kurumsal olarak,  genellikle güneşten ve yağmurdan korunma amacıyla kullanılan ürünlerdir. Su geçirmez yapıda üretmiş olduğumuz şemsiyelerimiz, son derece dayanıklı materyaller kullanılarak ergonomik olarak tasarlanmıştır. Yaz ayalarında güneşten koruyan serin tutan yapısı ile tercih sebebidir. Su geçirmez şemsiyeler hoteller, havuz kenarları, plajlar, teraslar, bahçeler, restoranlar, çay bahçeleri, pastane ve kafeteryalar için tarafımızca özel olarak üretilmiştir.

Su geçirmez şemsiye nasıl kurulur?

 Su geçirmez şemsiyelerimizin kurulumu son derece kolaydır. Ürünlerimizin üretiminde özel alüminyum profiller kullanmaktayız. Titiz ve özgün tasarımlara sahip şemsiyelerimizde, bizzat geliştirmiş olduğumuz özel dişli bir mekanizma kullanmaktayız. Bu mekanizma tamamen kolayca açılıp kapanma için özel olarak düşünülmüştür. Kol çevrilme sistemi ile saniyeler içinde açılır ve kapanır. İstenilen her alanda kullanılabilen şemsiyelerde, devrilmeyi önleyici 4 adet mermer yer alır. Toplamda 25 kilo ağırlığına sahip mermerler için, dilerseniz tekerlek sistemleri ile taşıma rahatlığı sağlamanız mümkün. Ürünlerimizi kusursuz bir işçilik ve dayanıklı malzeme kullanarak değerli müşterilerimize özel olarak üretmekteyiz.

Su geçirmez şemsiyeleri, mekanların veya  kişilerin  memnuniyetini sağlama amaçlı yağmur ve güneşten korucu açık alanlarında kullandıkları üründür. Favori Branda olarak kaliteli ürün yelpazemizle bizler plaj şemsiyelerini üreten firmayız.

Su geçirmez şemsiyeleri, çeşitli renklerde ve tasarım ile sizler için üretilmekte olup, kaliteli solmayan kumaştan üretmekteyiz. Sizlerin ihtiyacına göre tasarladığımız 10 ya da 8 telli şemsiyelerimiz mevcuttur. Arzu ettiğiniz taktirde logo baskısıda yapmaktayız. Pratiklik sağlamak adına eğimli aparat tasarımıyla da sizlere güneşten korunmada kolay kullanımın kapılarını aralamaktayız. Malzemesi polyesterden olup, bidon kapasitesi tasarıma göre ayarlanmaktadır.

Model ve seçeneklerimiz;  8 telli polyester kumaşlı, 10 telli pamuk kumaşlı, yurt dışından ithal, özel tasarımlı, güneş ışınlarına karşı koruyucu, aklirik kumaş, ekose pamuklu kumaş, belden kırmalı, eteksiz vb. çeşitliliğiyle sizlere Öncü Tente  olarak hizmet vermekteyiz. Kalitemizi Öncü Tente  olarak kulladığımız malzememiz  elektro statik boya ve çelik gövde kullanımıyla ispatlamaktayız. Öncü Tente önceliğimiz sizlerin memnuniyetidir. Kalitemizin gücü siz müşterilerimizden gelmektedir.

0536 716 69 46
0 212 668 11 01
0544 825 29 98

Şemsiye​ Çalışmalarımızdan Bazıları