T MODEL TENTE

T Model Tente Standart olarak yere monte edilir, istenirse tekerlek takılarak özel mermer ağırlıklarla hareketli hale getirilebilir.T Model Tente Taşıyıcı konstrüksiyon, profil çelik boru olup, elektrostatik toz fırın boyalıdır. T Model Tente Manuel veya motor ile açılıp kapanır. T Model Tente İki yöne açılım sağlayan, açık alanları güneş ve yağmurdan korumak için geliştirilen bu model, uzun ömürlü kullanıma imkan tanır.

T Model Tente Duvar montaj imkanının olmadığı açık alanlarda iki yöne açılarak büyük gölge alanı isteğinize çözüm sunan tente modelidir. T Model Tente İki tentenin aynı anda açık olması zorunlu değildir.

T Model Tente İhtiyaca göre tentelerin biri kapalı konumda iken diğeri açık konumda tutulabilir. T model Tente ayakları yere sabitlenebileceği gibi tekerlekli sistem yapılarak ihtiyaç olmadığında tenteler kapalı konuma getirilerek bir kenara çekebilir. T Model Tente İki tente arası açık kalan kısım üstten alüminyum çatı sabitlenerek yağmur suyunun alt kısıma geçişi engellenir.

T Model Tente Sistemi çift istikamete açılımı özelliği sayesinde son derece geniş bir alanı gölgelendirmektedir. Daha çok büyük bahçeler için uygundur. Restaurant,cafe ve barlar içinde tavsiye edilmektedir.Çift taraflı tenteler 2 profil ayak üzerine kurulurlar. İsteğe göre hareketli ve sabit modellere sahiptir.

Büyük bir mekanınınız varsa ve eğer en ekonomik çözümü düşünüyorsanız T Model tente mutlaka değerlendirilecek bir alternatif olacaktır. Ayarlanabilir mafsallar sayesinde gölge alanını boyuna ayarlayabilirsiniz.

T Model tenteler genelde mobil olarak kullanılır.Fakat sabit noktalar için direklere montajı gerçekleştirilerek daha sağlam ve kullanışlı hale getirilebilir.

Her çeşit kumaşın rahatlıkla uygulanabildiği T Model tente sistemleri için yine uzaktan kumanda, motor, sensör gibi uygulamalar da kullanabilmektedir.

T Model tente resimlerine sayfamızdan bakabilirsiniz. Daha fazla resim ve bilgi için bizimle irtibata geçin.

T Model tente fiyatı ürünün boyutlarına göre değişmektedir. Yerinizin ölçüsünü bize bildirdiğinizde size ortalama bir fiyat söyleyebiliriz.

T Model Tente & Branda Çalışmalarımızdan Bazıları